Op 11, 12 & 13 februari krijgen bezoekers van de Infra relatiedagen uitgebreid de kans om Tele Radio ’s radiografische besturingssystemen te ontdekken. Het evenement voor samenwerking in de grond-, weg- en waterbouw vindt plaats in Evenementenhal Hardenberg en biedt ruimte aan meer dan 340 exposanten en 13.000 bezoekers. Hét moment om bestaande en nieuwe relaties te ontmoeten.
Wij leveren al tientallen jaren universele draadloze afstandsbedieningen voor allerlei soorten zware voertuigen en machines die gebruikt worden in de infra-sector. Je ziet onze systemen terug op asfalteermachines, puinbrekers, graafmachines en zuigwagens – om een aantal toepassingen te noemen.
Veiliger én efficiënter
De systemen dragen bij aan een efficiëntere werkplek doordat het vele lopen, vereist door ingebouwde bedieningssystemen, niet langer nodig is. Ook creëren de systemen een veiligere werkplek: degene die bedient kan dat op veilige afstand doen. De systemen zijn als enige in Nederland voorzien van het officieel, onafhankelijk gecertificeerde SIL3, PLd en PLe veiligheidsniveau.
Samen sterker
Samen met haar zusterbedrijf Sistematica – ook onderdeel van Allgon Group – zal Tele Radio te vinden zijn in hal 7, stand 716. Naast het brede assortiment van heup- en handzenders van Tele Radio zullen de producten van Sistematica voor het eerst worden getoond: compacte en flexibele handzenders voor onbedraad én bedraad gebruik, die het bestaande assortiment van Tele Radio bekrachtigen.
Maatwerk oplossingen
Tele Radio wil voor klanten dé ideale oplossing realiseren. De applicaties van klanten zijn vaak uniek en vormen de reden dat Tele Radio over een team aan gespecialiseerde technische supportmedewerkers beschikt. Zij bedenken en ontwikkelen op maat gemaakte oplossingen voor klanten. Of het nu gaat om specifieke softwareaanpassingen, wijzigingen op gebied van hardware of een combinatie van beide – we denken graag met u mee.
Wereldwijde service
Bij Tele Radio en Sistematica staat een goede klantrelatie centraal. Daarom bieden we een wereldwijd netwerk van hoogwaardige service en technische ondersteuning in ca. 25 landen. Of u nu werkt in Europa, Azië, de Stille Oceaan of het Amerikaans continent, wij zijn in de buurt.
Infra Relatiedagen – 11, 12 & 13 februari 2025
Evenementenhal Hardenberg
Stand 716, hal 7
Tele Radio B.V. | Jadestraat 9, 2665NS, Bleiswijk, Nederland | www.tele-radio.nl
Media contact | Shietel Bhaggan | +31704194120 | marketing@tele-radio.com
Wij leveren universele, draadloze afstandsbesturingen en maatwerkoplossingen voor industriële aandrijvingen en besturingen. Onze producten dragen bij aan een comfortabelere en veiligere werkplek. Enkele van onze systemen zijn voorzien van het officieel, extern gecertificeerde SIL3, PLd en PLe veiligheidsniveau. Robuuste en betrouwbare systemen met geavanceerde software voor eenvoudige installatie, een hoge mate van flexibiliteit en instelbare gebruiksparameters.
![](https://www.processcontrol.nl/wp-content/uploads/2025/01/PC-nieuwsbrief-banner-728x90-1.gif)